Baldai iš medžio masyvo

Baldai iš medžio masyvo (ąžuolo, uosio)

Pagal jūsų individualią viziją pagaminsime aukščiausios klasės bei kokybės baldus įvairiausioms jūsųerdvėms.

Natūralus medis vienareikšmiškai garantuoja baldų ilgaamžiškumą. Naudojimo patogumą bei funkcionalumą užtikriname gamyboje  naudodami tik profesionalią  baldinę furnitūrą (kaip „Blum“, „Hettich“).

O stilių įvairovė – nuo prabangios klasikos iki šiuolaikiško moderno ar minimalizmo.

Galimi šie medinių paviršių padengimo būdai:

  • Aliejavimas

Aliejavimas leidžia paviršiams „kvėpuoti“ bei akcentuoja medienos natūralumą, švelniai paryškindamas paviršių tekstūriškumą. O tonuotos alyvos leidžia išgauti švelniai tamsesnius medienos atspalvius.

Tačiau aliejuoti paviršiai yra mažiau atsparūs aplinkos mechaniniams poveikiams.

  • Beicavimas ir lakavimas

Kombinuojant šiuos dengimo būdus ne tik paryškinama natūrali medinio paviršiaus tekstūrą, bet ir suteikiamas pageidaujamas atspalvis, renkantis iš plačios spalvinės gamos. Taip atveriamos itin didelės skoningo baldų priderinimo prie namų interjero galimybės, pats baldas gali tapti žaismingu ar ryškiu (pvz. vaikų kambario) akcentu.

Lakai fiksuoja spalvą, suteikdami paviršiui papildomo atsparumo bei tvirtumo. O jų rūšių įvairovė leidžia išgauti pageidaujamą (papildomą) matiškumo ar blizgumo efektą.

  • Dažymas

Dažai, iš visų galimų būdų, medinius paviršius padengia mažiausiai skaidriu sluoksniu. Jais išgaunamas didžiausias spalvinis sodrumas/ryškumas. Nors paviršiai gali būti dažomi ir paliekant šiek tiek matomą medžio tekstūrą, tačiau dažniau šį būdą renkamasi pageidaujant ją visiškai paslėpti.